Hibák

Milyen problémát találtál?

Már felhasználta az összes szavazatát, ezért nem tud több ötletre szavazni. De kereshet és hozzászólhat a jelenlegi elképzelésekhez.

Két módja van, hogy minél több szavazatot szerezzen:

• Ha egy admin lezár egy ötlet, amit szavazott akkor kap visszakapja az arra leadott szavazatait.
  • Eltávolíthatja a szavazatait egy még nyitott ötletről.
  • Ha látni ötletek már szavaztak, válassza ki a "My visszacsatolás" Szűrő és válassza a "My nyitott ötletek".
(gondolkodik…)

Adja meg az ötletét, és megkeressük, hátha valaki már javasolta azt.

Ha egy hasonló ötlet már létezik, akkor támogatni, és ismertessék álláspontjukat.

Ha ez nem létezik, beírhatod ötlet, hogy mások támogatják.

Adja meg az ötletét, és megkeressük, hátha valaki már javasolta azt.

1. A telefon app és Net különböző adatok egyirányú szinkronizálás

Csak telefonos appon veszek fel új tételeket. Most tapasztaltam, hogy a néhány napja rögzített egyes tételek a telefonos app-ban nem jelennek meg, de látszik a netes felületen. Ha új tételt veszek fel egyenlőre látszik az appban is és rögtön megjelenik a netes felületen is. Más korábbi vagy egynapon rögzített tételek megjelennek a telefonos appban is.

Teljesen megbízhatatlanná és használhatatlanná teszi az alkalmazást, amit már évek óta előszeretettel alkalmazok.
    Kérem javítsátok.

Köszönöm,
    Balázs
    App frissítés, szinkronizáció nem segít.

9 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    vagy jelentkezzen be mint
    • facebook
    • google
    Elfogadom a terms of service
    Belépve mint (Kilépés)
    szavazata maradt! (?) (gondolkodik…)
    4 darab megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →

Időközben kiadtunk egy frissítést. Amennyiben a webes felületen minden adat megtalálható, úgy kérlek válaszd ki a Beállítások / Profil neved / Összes adat letöltése menüpontot. Ezt követően a webes adatok felül fogják írni a készüléken tárolt adatokat és várhatóan megoldódik a probléma.

2. Eltérés a webes felület és a telefon adatai között

Elég régen szép összhangban voltam a két felületen, kisebb szinkronizációs hibáktól eltekintve, amelyeket folyamatosan javítottam.Viszont egy pár hete -ha jól emlékszem egy frissítés után- a szabad pénz összege megnőtt a webes felületen, míg a költések ugyanúgy állnak mint a mobilon. A mobilos adatok a jók. Mindig azon viszem fel az adatokat. Nem találom a hibát, hiába hasonlítom össze a napok kiadásait-bevételeit. Nagyon kár, hogy nincs egy olyan rész mindkét felületen ahol láthatnám pl. havi kimutatásban, hogy mennyi a bevétel és mennyi a kiadás. Mint a könyvelésben. Nem összemosva egyenlegként. Ha lenne ilyen, akkor nem kellene több hónap adatait naponként átnézni…

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →

Véleményünk szerint csak a szinkronizáció csúszott el, valamilyen hálózati hiba miatt. A webes felület minden esetben jól számol. Amennyiben a webes felületen minden adat megtalálható, úgy válaszd ki a Beállítások / Profil neved / Összes adat letöltése menüpontot. Ezt követően meg fog oldódni a probléma.

3. Helytelen adatok

Sziasztok,
    2017.10.27.-én reggel kérte az alkalmazás, hogy jelentkezzek be, ezt meg is tettem a google+ fiókommal..majd ezek után, nem tudom mi történt az összes hóvégi egyenlegem helytelenül mutatta, a jelenlegi egyenlegem is rossz volt.. pontosan 43.754 Ft-ttal mutat többet jelenleg. A webes felület érdekes jól mutatja. A számla történetben valamiért módosítások történtek..régi januári tételekkel csinált valamit az app...többször is.. teljesen tanácstalan vagyok.
    Továbbra is a mobil felülettel szeretném használni, de így lehetetlen.. soha semmi problémám nem volt az app-al, tökéletesen működött 2016. szeptemberétől kezdve..és most nagyon csalódott vagyok.Próbáltam az adat letöltést is..sikertelen.. Segítsetek :(

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  4. Rendszeres kiadások

A telefonos applikációban a rendszeres kiadások "eltűnnek"!. Sem a havi áttekintőben, sem a történetben nem látszik! DE! Ha a novemberi történetet nézem ami még nem teljesült (2017. november 2-a van), akkor látszódik!

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  5. Az app hibás összeadása

Az app rosszul adja össze az összegeket!

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  6. Helytelen adatok

A telefonos app kiírta hogy jelentkezzek be és az összesítés legalább 200.000 Ft-al elmászott. A desktop app is rossz összeget mutat de más összeget mint a mobil.

Egyébként nagyon hasznos és szerethető app, de így használhatatlan ha nem megbízhatóan kezeli az adatokat.

Kérlek javítsátok a hibát.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →

Köszi a visszajelzést. Amennyiben a webes felületen minden adat megtalálható, úgy készülékeden kérlek válaszd ki a Beállítások / Profil neved / Összes adat letöltése menüpontot.

Amennyiben a probléma továbbra se oldódik meg, úgy kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot a support@koin.hu címen.

7. Riportok heti szűrés időszaka nem működik!

Riportok készítésénél a heti időszak szűrése nem működik!
    A mellékelt képen látható, hogy szűrésnek a 31. hét van megadva, a mellette lévő ablaknál mégis aktuális (35. hét) látható.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  8. Egyenleg probléma

Szinkronizáláskor a valuta egyes esetekben rosszul szinkronizálódik le - esetemben HUF helyett EUR. Ha teljes adatletöltést csinálok a helyzet ugyanez. Uninstall, restart és teljes újraszinkronizálásnál is ugyanez történik

Egyenleg telefonon 836.024, webes felületen 78.977.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  9. Gmail bejelentkezés

Miután valamiért kijelentkezett az applikáció a fiókomból, nem tudott bejelentkezni a gmail egyszerűsített bejelentkezéssel. Az oldalon működik. Telefonon azt írta, hogy az e-mail cím már foglalt.

4 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  10. Nem szinkronizál.

Beállítások (fogaskerék ikon), Profil/Neved (felhasználói beállítások), Adatok/Összes adat letöltése. Ekkor befrissül...

4 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  11. Hiba a Riportok szűrésében

Egy korábbi hiba továbbra is fennáll, de már csak az online felületen!

Nem lehet szűrni Egyéb kiadásokra, hibaüzenet jelenik meg.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  12. Mobil app-ban nem jelenik meg a költségvetés.

Webes felületen megadtam egy költségvetési összeget, amikor a telefonomon (iOS) belépek, a beállítások között szerepel az egyenleg, viszont a főképernyőn 0 forintot ír ott, ahol a webes felület a rendes összeget.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    2 darab megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  13. iOS app crash

Az app megnyitáskor kéri a bejelentkezést, aztán kilép az app, ha megint megnyitom ismét ezt történik.
    Próbáltam bejelentkezni email címmel és facebookkal is

app verzió: 2.0.15
    ios verzió: 10.2.1

3 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    4 darab megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  14. Üdv. Az exportálás nem sikerül, elkezdi az "xls" fájlt elkezdi összeállítani, majd kiírja, "Sajnos, a Koin leállt.", és felkínálja a jelenté

Üdv. Az exportálás nem sikerül, elkezdi az "xls" fájlt összeállítani, majd kiírja, "Sajnos, a Koin leállt.", és kiírja jelentés vagy OK. Próbáltam mind a kettőt, de nem változott. Letörőltem az alkalmazást, majd újra telepítettem, de ez sem segített. Mi a teendőm? Várom válaszod.

2 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  15. Hiba a Riportok fülön kereséskor

Online platform, Windows 8.1

Experienced: Nem add ki semmilyen eredményt amikor a Riportok fülön Egyéb kiadásokra keres az ember.
    Expected: Rendesen ki kellene adnia az ebben a kategóriában lévő találatokat.

Lépések a reprodukáláshoz.

1. www.koin.com
    2. Riportok
    3. Egy időszak kiválasztása (pl 2016 Október)
    4. Kategória szerint -> Egyéb kiadás
    5. Keresés
    6. Nincs találat is hibaüzenet: "Ebben az időszakban, illetve ezekkel a feltételekkel nincsen megjeleníthető adat..."

Csatolom a képernyőképeket a jelenségről.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    3 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  16. Honor 8 alatt nem működik a belépés

Telefon: Honor 8
    Android verzió: 7.0
    EMUI verzió: 5.0

Nem lehet belépni az applikációba, a facebook/google/email-es bejelentkezés a végtelenségig "Egy kis türelmet" állapotban van.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  17. adatfrissítés bug

Tegnapig rendben működött a frissítés, azonban a tegnap és ma feltöltött tételeket többszöri próbálkozásra sem frissítette telefonról. Ugyanakkor a teljes adatszinkronkor ezek elvesztek, ugyanakkor az egyik tegnapi tétel szerepel a webes felületen, ott viszont nem szerkeszthető és a teljes adatszinkron során sem tölti át a telefonra.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  18. Szinkronizálás

Sziasztok! (IOS rendszeren) tegnapi nap óta nem tudok szinkronizálni! Hónapokig ment előtte, nem történt nálam változás szerintem. Egyedi hiba, vagy tudtok róla? A szinkronizálás jel tételenként megjelenik, de ott is marad. A beállításokban az utolsó szinkronizálás dátuma a legfrissebb mintha minden rendben lenne, de a webes felületen sem jelennek meg az érintett tételek. Tegnap reggel már nem ment sajnos. 2017.02.20 még igen. Köszi! Jelezzetek vissza kérlek! :) Szép napot és gratulálok az apphoz! :)

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  19. Szinkronizációs Hiba

Nekem ugyanaz a gondom, mint az előttem szóló felhasználónak:

"Hiába nyomok a szinkronizálásra a telefonon, úgy néz ki, hogy idén januárban egyszer beszinkronizálta az adataim, és azután viszont semmit. Most hogy be voltam lépve közbe a webes felületre és úgy vittem fel visszamenőleg adatokat, azok látszanak, de pl az ugyanazon a napra már korábban felvitt adatokat nem mutatja.

Hiába nyomok az app-ban a telefonon a szinkronizálásra, nem frissíti be az adatokat."

Már letöröltem és újra tepelítettem az App-et, sajnos ez sem oldotta meg a problémát... A Webes felületen viszont pontosan látom az adataim.

Tudtok segíteni a probléma megoldásában?

Előre is…

7 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  20. Szinkronizációs hiba

Kezdetben működött a szinkronizálás az androidos app és a webes felület között. Jó ideje hiába lépek be az androidos felületen, nem történik semmi, ha rákattintok a "szinkronizálás" sávra. Ugyanazzal az e-mail címmel használom a felületeket.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)

Kiadtunk egy frissítést, ami orvosolni fogja a problémát. Amennyiben a webes felületen minden adat megtalálható, úgy az összes adat letöltése funkció használata megoldhatja a problémát.

Fontos, hogy az összes adat letöltése funkció használata esetén az alkalmazás törli a készüléken tárolt Koin-os adatokat.

← Előző 1 3 4 5
  • Nem látja az ötletét?

Hibák

Visszajelzés és Tudásbázis