Hibák

Milyen problémát találtál?

Már felhasználta az összes szavazatát, ezért nem tud több ötletre szavazni. De kereshet és hozzászólhat a jelenlegi elképzelésekhez.

Két módja van, hogy minél több szavazatot szerezzen:

• Ha egy admin lezár egy ötlet, amit szavazott akkor kap visszakapja az arra leadott szavazatait.
  • Eltávolíthatja a szavazatait egy még nyitott ötletről.
  • Ha látni ötletek már szavaztak, válassza ki a "My visszacsatolás" Szűrő és válassza a "My nyitott ötletek".
(Gondolkodom…)

Adja meg az ötletét, és megkeressük, hátha valaki már javasolta azt.

Ha egy hasonló ötlet már létezik, akkor támogatni, és ismertessék álláspontjukat.

Ha ez nem létezik, beírhatod ötlet, hogy mások támogatják.

Adja meg az ötletét, és megkeressük, hátha valaki már javasolta azt.

1. Nem veszi fel a címkéket

El kezdtem felvenni az elmúlt 2 hét kiadásait weben, és a kategóriát felveszi, de a címkét nem. A hibajelenség előtt elszállt a Chrome Windows böngésző. Azóta Android telefonon hol beveszi, hol nem, míg weben egyáltalán nem engedi felvenni utólag a címkéket a hibásan elmentett tételekhez.

14 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    vagy jelentkezzen be mint
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    szavazata maradt! (?) (Gondolkodom…)
    2 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  2. Duplikált kártyás fizetések

Magnet bankos szinkronizáció esetén bizonyos tételeket (nekem úgy tűnik, hogy a zárolásos kártyás fizetéseket) duplikál.

9 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)

Köszönjük a hiba jelzését. Kiadtunk egy javítást, ami várhatóan mindenkinek orvosolta a problémát.

Várhatóak a későbbiekben is duplikálások, de ezek pár órán belül el fognak tűnni, a jelenlegi több napos átmenet helyett.

3. Mobil appban kétszer számolja ugyanazt az ismétlődő tételt

Ez történt:
    - van egy ismétlődő bevétel tételem (fizu, 100e)
    - valamikor a múltban módosítottam az összegét (módosítás innen, 110e)
    - tegnap elromlott a telefonom (kuka), az új telefonon beléptem a fiókomba
    - mindent szépen beszinkronizált, csak egy hiba van:
    - a mobil appban összeadja, mintha ez két ismétlődő tétel lenne, mutatja is a két tételt: fizu 100e és fizu 110e
    - a havi összesítőnél összeadja (210e-t mutat)
    - az ismétlődő tételeknél mindkettőt listára, de bármelyikre kattintok szerkeszteni, a jót hozza be (110e)
    - a webes felületen nyoma sincs ennek, ott minden tökéletes

4 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    befejezve  ·  4 darab megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  4. 1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    befejezve  ·  2 darab megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  5. Ismétlődő kiadásokkal kapcsolatos problémák

Az ismétlődő kiadásokkal kapcsolatban van egy fejlesztési javaslatom, valamint egy hibát is találtam szintén ezzel kapcsolatban.

Diákhitel törlesztéshez használom pár hónapja az ismétlődő kiadás kategóriát, előtte azonban a Közművek kategóriába vittem fel ezeket a kiadásokat. Mindkét esetben a "DH" címkével láttam el ezeket a kiadásokat.

Hogy átláthatóbb legyen számomra megpróbáltam a régebben felvitt egyszeri kiadásokat újra felvinni, visszamenőleg de ezúttal már ismétlődőként. Mivel nem rendszeres volt ez a kiadás gondoltam úgy oldom meg, hogy onnantól ahol már nem volt ténylegesen ilyen kiadásom ott "Törlés innentől"-re kattintok.
    Ezzel azt szerettem volna elérni hogy a régebbi rendszertelen "DH" címkéjű kiadásaim is bekerüljenek…

5 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    befejezve  ·  8 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  6. 1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  7. Nem tudok belépni az iOS alkalmazásba

Pár napja hiába írom be az e-mail címem, jelszavam nem tudok belépni az alkalmazásba az iOS appon keresztül.
    Facebook, Gmail fiókkal ugyanez a helyzet.
    Próbáltam letörölni az appot, majd újra letölteni az AppStore-ból, de ez sem oldotta meg a problémát.
    Beírom a jelszót, tölt egy darabig, majd nem történik semmi.
    FB belépénél csak visszadob a belépő oldalra.

6 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    2 darab megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  8. Nem tudok bejelentkezni 1 hete az applikációval a Facebook regisztrációmmal

Egy hete nem enged bejelentkezni. Böngészôvel sikerül, de az appal nem :/ nem tudom mi történhetett, mert elôtte minden nap használtam!

1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  9. App frissítés után hiányzó egyenleg

Az app frissítés után újbóli bejelentkezést kért, azóta nem látszik az eddig görgetett egyenlegem. Weben látom, a szinkronizálás nem segít.

7 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  10. lassulás

az utóbbi napokban nagyon lelassult az oldal. Nem csak egy gépnél tapasztalom ezt, de win10 otthon, melóhely, iphone, macbook.
    A lassulás kb. a magnetbankos szinkronizációs lehetőséggel egyidős.
    Csak nálam van így, vagy más is tapasztalt hasonlót.
    Áve
    H.A:

7 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  11. A legutolsó androidos app verziófrissítés

A legutolsó androidos app verziófrissítés óta elcsúszott a webes egyenleg a mobiltól. Megnéztem az egyenleggörgetést, hátha azzal van a gond. De nem, mert az összeg sem az. Több hónapra visszamenően átnéztem a napok bevételeit és kiadásait. Minden egyezik. Ezek után töröltem a mobil appot és újra telepítettem, hátha a webes alkalmazásban levő adatok letöltődnek a szinkronizálás után és minden jó lesz. De ez sem hozott sikert. A hiba ugyan az. Mi lehet a probléma és hogyan lehetne ezt megoldani?

2 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  12. Magnetbanktól áthozott tétel törlésére nincs lehetőség

Készpénzfelvétel esetén is elkönyveli az app kártyás fizetésnek a tételt, de nem szeretném azt még lekönyvelni, hisz az nem kiadás (még nem költöttem el..) -> törlésre viszont nincs lehetőség

4 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  13. Az aplikáció és a web egyenleg más

December 31-ig a webes és az app tökéletes öszhangban volt. Jelenleg nem látom a weben az állandó bevételeket és az egyenleg is teljesen más. Megoldás?

1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  14. A telefon app és Net különböző adatok egyirányú szinkronizálás

Csak telefonos appon veszek fel új tételeket. Most tapasztaltam, hogy a néhány napja rögzített egyes tételek a telefonos app-ban nem jelennek meg, de látszik a netes felületen. Ha új tételt veszek fel egyenlőre látszik az appban is és rögtön megjelenik a netes felületen is. Más korábbi vagy egynapon rögzített tételek megjelennek a telefonos appban is.

Teljesen megbízhatatlanná és használhatatlanná teszi az alkalmazást, amit már évek óta előszeretettel alkalmazok.
    Kérem javítsátok.

Köszönöm,
    Balázs
    App frissítés, szinkronizáció nem segít.

9 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    4 darab megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →

Időközben kiadtunk egy frissítést. Amennyiben a webes felületen minden adat megtalálható, úgy kérlek válaszd ki a Beállítások / Profil neved / Összes adat letöltése menüpontot. Ezt követően a webes adatok felül fogják írni a készüléken tárolt adatokat és várhatóan megoldódik a probléma.

15. Címkéket elfelejti

A címkéket visszamenőlegesen elfelejti több évre visszamenőleg és a gyakoriságukat 0-ra állítja, így keresni sem lehet rájuk :(

1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  16. Kategóriák duplikálva, mobilos app egyenleg hiba..

Mobilos appnál az összes kategória duplikálva van, amikor hozzáadnám az új tételeket.. Gondolom ebből következik a másik hiba is, 2016 februártól visszamenőleg az összes tételemet duplikálja a riportokban..

De a legfőbb problémám: mobilos alkalmazást megnyitottam, újra kérte a bejelentkezési adatokat, majd újra belépve kb. 600.000 ft-al más az egyenlegem, mint kéne.. A tételek duplikálása miatt nem is tudom hatékonyan visszakeresni, illetve 4 évnyi adatot nem fogok egyesével átnézni.. Nem először fordul elő ez a hiba, ha nem oldódik meg a probléma, inkább törölni fogom az app-ot, mert ez így használhatatlan.. :( még jó, hogy tartok egy backup excelt róla, így…

3 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  17. Nem szinkronizálja a banki tranzakciókat, vagy csak késve

Pár napja használom az appot, összekapcsoltam a Magnet bankos számlámmal. És a 2-3 nappal ezelőtti tranzakciók még mindig nem jelentek meg. Volt kártyás vásárlás, és készpénz felvétel.
    Illetve amikor összekapcsoltam a Magnet fiókkal, olyan régebbi tételt is szinkronizált amit nem akartam. Ezt tudtam korrigálni a görgetés és kezdő egyenleg beállításával, de jó lenne ha lehetne törölni, szerkeszteni a banki tranzakciókat. És ha be lehetne állítani hogy milyen dátumtól szinkronizáljon.
    Azt sem bánnám, ha lehetne külön és együtt is kezelni a banki és készpénzes tranzakciókat.

1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  18. Hibás adatok a mentésben

Néhány napja teljesen hibás adatok kerülnek feltöltésre a telefonomra szinkronizációkor.
    A webes felületek jók az adatok de a telefonomon teljesen fals adatok jelennek meg, ez a már egyszer módosított illetve törölt rendszeres kiadások illetve bevételek újbóli felbukkanása miatt adódik.
    Megpróbáltam ios eszközre telepíteni az appot és feltölteni az adatokat de ide is a hibás adatsor került.
    Miként lehet a "felhőben" tárolt adatokat frissíteni illetve a webes felületen lévő helyes adatok feltölteni oda, hogy az eszközökön jó adatok legyenek:

1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  19. Bejelentkezési és szinkronizációs probléma

Problémám napi használat közben ért az app kérte hogy jelentkezzek be újra, ezt meg is tettem (bejelentkezés email címmel). Beírtam a címem és jelszavam majd a bejelentkezés gombra lépve egy pillanatra töltött az app majd kilépett a fő képernyőre, visszalépve az alkalmazásba már a jól megszokott felület fogadott de adatok nélkül. Beállítások/Adatok/Összes adat letöltése művelet sem működik mert kilép az app. Azóta Webes felületen "könyvelek" ugyan azzal az emailcímmel/jelszóval itt minden adatom megvan.

Próbáltam az ismételt ki/be jelentkezés az eredmény ugyan úgy fő képernyőre kilépés volt.
    Próbáltam újra telepíteni az appot az eredmény ugyan az volt.

A hiba jelenség két…

3 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  20. Kategóriákhoz tartozó megjegyzések

Eddig a kategóriákhoz használt megjegyzések jelentek meg elsődlegesen de most a megjegyzések használati számuk alapján jelennek meg kategóriától függetlenül.
    Nem lehetne visszatérni a sokkal jobb megoldáshoz?

1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
← Előző 1 3 4 5 6
  • Nem látja az ötletét?

Hibák

Visszajelzés és Tudásbázis