Hibák

Milyen problémát találtál?

Már felhasználta az összes szavazatát, ezért nem tud több ötletre szavazni. De kereshet és hozzászólhat a jelenlegi elképzelésekhez.

Két módja van, hogy minél több szavazatot szerezzen:

• Ha egy admin lezár egy ötlet, amit szavazott akkor kap visszakapja az arra leadott szavazatait.
  • Eltávolíthatja a szavazatait egy még nyitott ötletről.
  • Ha látni ötletek már szavaztak, válassza ki a "My visszacsatolás" Szűrő és válassza a "My nyitott ötletek".
(gondolkodik…)

Adja meg az ötletét, és megkeressük, hátha valaki már javasolta azt.

Ha egy hasonló ötlet már létezik, akkor támogatni, és ismertessék álláspontjukat.

Ha ez nem létezik, beírhatod ötlet, hogy mások támogatják.

Adja meg az ötletét, és megkeressük, hátha valaki már javasolta azt.

1. Hiba a Riportok szűrésében

Egy korábbi hiba továbbra is fennáll, de már csak az online felületen!

Nem lehet szűrni Egyéb kiadásokra, hibaüzenet jelenik meg.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    vagy jelentkezzen be mint
    • facebook
    • google
    Elfogadom a terms of service
    Belépve mint (Kilépés)
    szavazata maradt! (?) (gondolkodik…)
    0 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  2. Mobil app-ban nem jelenik meg a költségvetés.

Webes felületen megadtam egy költségvetési összeget, amikor a telefonomon (iOS) belépek, a beállítások között szerepel az egyenleg, viszont a főképernyőn 0 forintot ír ott, ahol a webes felület a rendes összeget.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    2 darab megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  3. iOS app crash

Az app megnyitáskor kéri a bejelentkezést, aztán kilép az app, ha megint megnyitom ismét ezt történik.
    Próbáltam bejelentkezni email címmel és facebookkal is

app verzió: 2.0.15
    ios verzió: 10.2.1

3 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    4 darab megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  4. Üdv. Az exportálás nem sikerül, elkezdi az "xls" fájlt elkezdi összeállítani, majd kiírja, "Sajnos, a Koin leállt.", és felkínálja a jelenté

Üdv. Az exportálás nem sikerül, elkezdi az "xls" fájlt összeállítani, majd kiírja, "Sajnos, a Koin leállt.", és kiírja jelentés vagy OK. Próbáltam mind a kettőt, de nem változott. Letörőltem az alkalmazást, majd újra telepítettem, de ez sem segített. Mi a teendőm? Várom válaszod.

2 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  5. Hiba a Riportok fülön kereséskor

Online platform, Windows 8.1

Experienced: Nem add ki semmilyen eredményt amikor a Riportok fülön Egyéb kiadásokra keres az ember.
    Expected: Rendesen ki kellene adnia az ebben a kategóriában lévő találatokat.

Lépések a reprodukáláshoz.

1. www.koin.com
    2. Riportok
    3. Egy időszak kiválasztása (pl 2016 Október)
    4. Kategória szerint -> Egyéb kiadás
    5. Keresés
    6. Nincs találat is hibaüzenet: "Ebben az időszakban, illetve ezekkel a feltételekkel nincsen megjeleníthető adat..."

Csatolom a képernyőképeket a jelenségről.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    3 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  6. Honor 8 alatt nem működik a belépés

Telefon: Honor 8
    Android verzió: 7.0
    EMUI verzió: 5.0

Nem lehet belépni az applikációba, a facebook/google/email-es bejelentkezés a végtelenségig "Egy kis türelmet" állapotban van.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  7. adatfrissítés bug

Tegnapig rendben működött a frissítés, azonban a tegnap és ma feltöltött tételeket többszöri próbálkozásra sem frissítette telefonról. Ugyanakkor a teljes adatszinkronkor ezek elvesztek, ugyanakkor az egyik tegnapi tétel szerepel a webes felületen, ott viszont nem szerkeszthető és a teljes adatszinkron során sem tölti át a telefonra.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  8. Szinkronizálás

Sziasztok! (IOS rendszeren) tegnapi nap óta nem tudok szinkronizálni! Hónapokig ment előtte, nem történt nálam változás szerintem. Egyedi hiba, vagy tudtok róla? A szinkronizálás jel tételenként megjelenik, de ott is marad. A beállításokban az utolsó szinkronizálás dátuma a legfrissebb mintha minden rendben lenne, de a webes felületen sem jelennek meg az érintett tételek. Tegnap reggel már nem ment sajnos. 2017.02.20 még igen. Köszi! Jelezzetek vissza kérlek! :) Szép napot és gratulálok az apphoz! :)

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  9. Szinkronizációs Hiba

Nekem ugyanaz a gondom, mint az előttem szóló felhasználónak:

"Hiába nyomok a szinkronizálásra a telefonon, úgy néz ki, hogy idén januárban egyszer beszinkronizálta az adataim, és azután viszont semmit. Most hogy be voltam lépve közbe a webes felületre és úgy vittem fel visszamenőleg adatokat, azok látszanak, de pl az ugyanazon a napra már korábban felvitt adatokat nem mutatja.

Hiába nyomok az app-ban a telefonon a szinkronizálásra, nem frissíti be az adatokat."

Már letöröltem és újra tepelítettem az App-et, sajnos ez sem oldotta meg a problémát... A Webes felületen viszont pontosan látom az adataim.

Tudtok segíteni a probléma megoldásában?

Előre is…

7 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  10. Szinkronizációs hiba

Kezdetben működött a szinkronizálás az androidos app és a webes felület között. Jó ideje hiába lépek be az androidos felületen, nem történik semmi, ha rákattintok a "szinkronizálás" sávra. Ugyanazzal az e-mail címmel használom a felületeket.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →

Kiadtunk egy frissítést, ami orvosolni fogja a problémát. Amennyiben a webes felületen minden adat megtalálható, úgy az összes adat letöltése funkció használata megoldhatja a problémát.

Fontos, hogy az összes adat letöltése funkció használata esetén az alkalmazás törli a készüléken tárolt Koin-os adatokat.

11. iOS duplikálja a címkéket, nem sync-el és nem is működik már...

Az iOS app 3 napja először duplikálta a címkéimet, majd nem szinkronizált. Leszedve és újra telepítve már hiába lépek be, semmit nem szinkronizál. 3 év használat után most teljesen használhatatlanná vált. A web alkalmazásban megvannak az adataim és működik is minden. Hogy lehetne az app-ot újra életre kelteni??? Köszönöm!

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  12. 1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    befejezve  ·  0 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  13. Sziasztok.

Ma töltöttem le az appot. Neten is regisztráltam, Iphone 6s-em van. Kategóriát próbáltam "kikapcsolni" illetve be, de nem szinkronizálta a neten ki illetve bekapcsolt kategóriát a telefonon, illetve fordítva sem működött.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →

Szia,

A kategória rejtése funkciót javítottuk. Az elcsúszott adatok esetén elképzelhető, hogy meg kell ismételni a rejtés folyamatát, valamint rá kell menni az utolsó szinkronizálás időpontja menüpontra a készüléken, hogy a két eszközön szinkronba kerüljenek az adatok.

14. Címke kezelés

Ha egy már használt címkét szeretnék újra használni, akkor nem dobja fel az eredeti címkét, hanem létrehoz egy újat #+szám jelleggel.
    Így karácsony előtt a csatolt képen látható képernyőt láttam, amikor újra az "ajándék" címkét szerettem volna használni.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)

Szia,

a problémát az okozza, hogy a webes felületen található egy ajándék kategória, ami nem került szinkronizálásra a készülékre.

Emiatt a készüléken létrehozott ajándék kategória #2-re kerül átnevezésre.

A későbbiekben ezen kategóriák összevonásra kerülnek.

15. 5 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    3 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  16. Régi tételeket nem szinkronizál

Kb 10 hónapja használom az appot. Kb két hónapja egy második készülékre is feltelepítettem és regisztráltam az applikáció. Azt tapasztaltam, hogy a regisztrációt megelőző bejegyzések nem szinkronizálódnak át az új készülékre és a webes felületen sem látszódnak. Hogy lehetséges a régi bejegyzések szinkronizációja?

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  17. WEB - App eltérés

2. hónapja használom az appot. Most belefutottam egy hibába. Nem értettem, hogy a weben, illetve az appban miért nem egyezik az egyenleg. Tételenként végigellenőriztem, és nekem úgy tűnik, hogy a weben nem jelennek meg a rendszeres költségek, amiket az ios appban vittem be. Sem tételenként, sem az összesítésben. Amíg ez nem javul meg, addig a webes alkalmazás nálam nem játszik.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  18. Google login és "lockolt screen"

Szeretnék bejelentkezni Google fiókkal, viszont ha kilépek az app-bol akkor "lockolja" magat. Viszont nekem Google app-al jóvá kell hagynom a bejelentkezésem, miután ez megtörténik kezdődik újra előről, mert újra tölti a bejelentkezéses oldalt.

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    2 darab megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  19. iPhone-on hozzáadott címkék nem minden esetben jelennek meg a webes illetve az Androidos felületen

iPhone-on hozzáadott címkék nem minden esetben jelennek meg a webes illetve az Androidos felületen, illetve néha megjelenik valamilyen címke, de nem az amit iPhone-on hozzáadtam. Ez azért is problémás mert leadtam szervízbe az iPhone-om, és most izgulok, hogy ha visszakapom hogyan fognak visszaszinkronizálódni az adatok. Felteszem hibásan....

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  20. Rendszeres költések között szereplő tételt nem számolja bele a havi összesítőbe a webes felület. iPhone-on és Androidon megfelelően működik.

Ez a hiba csak ebben a hónapban és csak egy rendszeres kiadásra jelent meg. Előzőleg május óta mindig beleszámolta. (hónap első napján adja hozzá automatikusan)

1 szavazat
    Szavazás
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Visszaállítás
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
← Előző 1 3 4
  • Nem látja az ötletét?

Visszajelzés és Tudásbázis