Hibák

1. Telefonon rögzített rendszeres kiadások közül több nem számolódik a webes felületen

Mindig telefonról használom az appot, de most szerettem volna egy xls exportot a webes felületen. Az egyenleg nem egyezett, ezért keresgéltem: a telefonon rögzített rendszeres kiadások közül több nem jelenik meg a riportban, nincs a webes felületen.Tudtok rá megoldást? Köszönöm!

11 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Sign in with: Facebook Google
    Signed in as (Sign out)
    You have left! (?) (thinking…)
    0 comments  ·  iPhone  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  2. 3d touch támogatás!!

Tök jó, hogy sok év után frissült a kinézet, viszont nagyon szomorúan tapasztalom, hogy megszűnt a 3d touch támogatás. Így nagyon lassú, hogy mindig meg kell nyitni az app.-ot (ami jóval lassabban nyílik már meg) egy új kiadás felviteléhez. Legyetek szívesek visszatenni!

3 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    planned  ·  0 comments  ·  iPhone  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  3. Az új WEB felülteről (2019.05.07) eltűnt a ripotok adatexport lehetősége. Miért? Kérjük kerüljön vissza!

A riport felületen korábban több formátumú adatexportra volt lehetséges. Ez nagyon hasznos volt. Ezt a funkciót rendszeresen használtam.
    Áttúrtam a teljes új felületet de sehol nem találom, és az FB-n más felhasználó is ugyanezt a problémát kifogásolta.

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    0 comments  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  • Don't see your idea?

Hibák

Categories

Feedback and Knowledge Base