Hibák

1. Telefonon rögzített rendszeres kiadások közül több nem számolódik a webes felületen

Mindig telefonról használom az appot, de most szerettem volna egy xls exportot a webes felületen. Az egyenleg nem egyezett, ezért keresgéltem: a telefonon rögzített rendszeres kiadások közül több nem jelenik meg a riportban, nincs a webes felületen.Tudtok rá megoldást? Köszönöm!

14 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Sign in with: Facebook Google
    Signed in as (Sign out)
    You have left! (?) (thinking…)
    0 comments  ·  iPhone  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  2. Szinkronizációs hiba(k)

A szinkronizáció látszólag furcsán működik. Először azt próbáltam ki, hogy telefonon offline felvitt tételek később frissülnek-e mindenhol (nem). Telefonon megmarad, de a web-es felületre sosem jut el. Ennek kellene működnie egyébként? Vagy ezt az ötletek közé kellene írni?

+
    Jelenleg a telefonon online bevitt tételek sem frissülnek...

web -» telefon irányban viszont működik

6 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    1 comment  ·  iPhone  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  3. Új eszközön sikertelen az adatok letöltése

Készülékcserém történt, bejelentkezés után ‘Ismeretlen kategória’ szöveg jelent meg minden nem az elmúlt 1 hónapban létrejött kategóriára/cimkére/ismétlődő tranzakcióra.
    Próbáltam a ki-bejelentkezést, adatok letöltése, szinkronizáció opciót, de a helyzet nem javul.
    Webes felületen minden rendben, mi lehet a gond?

4 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  4. 3d touch támogatás!!

Tök jó, hogy sok év után frissült a kinézet, viszont nagyon szomorúan tapasztalom, hogy megszűnt a 3d touch támogatás. Így nagyon lassú, hogy mindig meg kell nyitni az app.-ot (ami jóval lassabban nyílik már meg) egy új kiadás felviteléhez. Legyetek szívesek visszatenni!

3 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    planned  ·  0 comments  ·  iPhone  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  5. Ismétlődő tranzakciók iOS-en nem működnek

Ismétlődő tranzakciók beállítása nem lehetséges az iOS 13.1-es verzióján. Ezekhez nem lehet kategóriát beállítani, így a mentést sem engedi az app.

Légyszi oldjátok ezt meg, mert amúgy a Koin eddig a legjobb budgeting app, amit használtam. Nincs túlbonyolítva, átlátható, megfelelő mértékben egyedivé tehető, a design pedig gyönyörű!

Köszönöm :)

Csenge

2 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  6. Aktuális egyenleg ios app-on nem jelenik meg.

Sziasztok, most 2019. október 1-től kezdtem el használni az alkalmazást. PC-n létrehoztam a számlát, amihez megadtam a kezdő egyenleget. Itt látom rendesen az aktuális egyenleget, az app-ban azonban csak a beállítások menüben jelenik meg a számlájoz tartozó kezdő egyenleg. Mivel még a fizu nem jött meg, így a bevétel 0ft, és az eddigi kiadások miatt az egyenleg mínuszban van. Jó lenne, ha telefonon is látnám mennyi az aktuális egyenlegem.
    Egyébként nagyon jónak tűnik az alkalmazás így elsőre, eddig excel táblát használtam, de szeretnék erre átállni hosszútávon! :)

iphone 5s, ios12.4.1

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  7. Sok mobilnethasználat

A megújított app sokkal több mobilnetet használ, mint a korábbi. Most több mint 100 mb/hó. Szükséges ennyi? Ezt nem lehet csökkenteni?

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  8. Adatbevitel után ha képet is feltöltök, majd mentem és újra megnyitom akkor nem látszódik a kép

A fotók közül ha lefényképezem a számlát az még adatbevitel során normálisan látszódik, de amint lementem és újra megnyitom az összeget akkor a számla már csak egy fekete vagy szürke kép.

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  • Don't see your idea?

Hibák

Categories

Feedback and Knowledge Base