Hibák

1. Szinkronizációs hiba

1. Régebben "offline" módban használtam az appot, dropbox mentéssel.
    2. Most új telefonon google bejelentkezést használtam (van még offline mód egyáltalán?), webes is.
    3. Régi telefonon is bejelentkeztem google-al és szinkronizált.
    4. Szinkronizáció a kiadásokat egyáltalán nem szinkronizálta csak a bevételeket, pénznemet sem (nem mindig Forintot használok).
    5 Szóval a régi adataim csak a régi telefonon vannak meg és most offline mód híján nem is tudom onnan behozni az újba.
    6. Nyilván ha jól működne a szinkronizáció, akkor nem lenne szükség rá, de most jó lenne egy offline mód export-import, hogy a régi adataim be tudjam importálni máshova is!

6 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Sign in with: Facebook Google
    Signed in as (Sign out)
    You have left! (?) (thinking…)
    0 comments  ·  Android  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  2. Szinkronizációs Hiba

Sziasztok,

Telefonon használom az app-ot, és most hogy web-es felületen is meg akartam nézni az adatokat, futottam bele egy hibába.

Hiába nyomok a szinkronizálásra a telefonon, úgy néz ki, hogy idén januárban egyszer beszinkronizálta az adataim, és azután viszont semmit. Most hogy be voltam lépve közbe a webes felületre és úgy vittem fel visszamenőleg adatokat, azok látszanak, de pl az ugyanazon a napra már korábban felvitt adatokat nem mutatja.

Hiába nyomok az app-ban a telefonon a szinkronizálásra, nem frissíti be az adatokat. Tudtok esetleg valami tanácsot adni?

Köszi előre is.

18 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    2 comments  ·  Android  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  3. Adatelveszés

Amióta van ez a frissítés, a szinkronizálási lehetőség, eltűntek az eddig berögzített adataim.Régóta használom, sok infóm volt benne. Mit lehetne tenni, hogy újra benne legyenek ? ( Be sem tudom újra rögzíteni mert már sok nyugtám nincs meg :( )

16 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    5 comments  ·  iPhone  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →

Ennek az lehet az oka, hogy készülékeden offline módban használtad az alkalmazást, emiatt a szinkronizáció nem történik meg.

Ez sajnos nem stabilitási kérdés. Kijelentkezett állapotban vagy offline módban nincs lehetőség az adatok szinkronizálására.

A teljes újraszinkronizálás funkciót javítottuk, így ahol a weben megtalálhatóak az adatok, ott az adatok letöltése sikeres lesz.

Kérlek ügyelj arra, hogy az adataid mindig szinkronizálva legyenek. Ezt az alkalmazás a tranzakciók mellett megjelenő piktogramokkal jelzi.

4. Nem lehet facebbok fiókkal bejelentkezni

Még először beléptem az alkalmazásba, de amint rá kattintottam az áttekintőre, már a bejelentkezés oldal jött csak be. Be akartam jelentkezni a facebook fiókkal, amire azt írta, hogy már ez a felhasználó megerősítette, le ok-koltam, amire azt írta, hogy hiba, ezzel a felhasználóval nem lehet bejelentkezni. Miért nem? Nagyon fontos adatok vannak benne ami a vállalkozáshoz kell és nem akarom elveszíteni őket.

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    1 comment  ·  iPhone  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  5. Szinkronizációs hiba

A 2016. január és 2017. január 31-ei közötti adatokat nem szinkronizálja a rendszer a webes felületre, ezért az teljesen használhatatlan.

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    declined  ·  0 comments  ·  Android  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  6. Szinkroniziáció

Az appot a google fiókkal összerendelve használom. Eddig nem figyeltem, hogy a szinkronizáció hogyan működik, de most vettem új telefont, és oda is telepítve az appot, szintén google fiókkal bejelentkezve azt láttam, hogy csak az elmúlt néhány nap tételeit szinkronizálta le az új telefonra. Próbáltam manuálisan szinkronizálni mindkét készüléken, de nem történt semmi. Ahogy a történetet elkezdtem visszafelé lapozni, fokozatosan megjelentek a korábbi egyszeri elemek is, de az ismétlődőeket csak azután szinkronizálta át, hogy a régi telefonomon megnyitottam őket módosításra és újra elmentettem mindet egyesével. A címkék szintén hiányosan vannak csak meg és azokat hiába is próbálom átírni, nem történik…

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    1 comment  ·  Android  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  7. duplikáció szinkronizációnál

Sziasztok,

Még régebben jelentkezett ez a probléma, amikor kijött az online felület. Valamiért itt a gépen az online felület megjelenése előtti adatok duplikálva jelennek meg, az újak már jól. Amikor megpróbáltam kitörölni az egyik adatot, akkor minden eltűnt a telefonomból, tehát visszafelé működött a szinkronizáció.

Mi lehet erre a megoldás? Töröljek le minden adatot egy backup után és állítsam onnan vissza őket?

Köszi,
    D

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    0 comments  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  8. Sziasztok!

Nem tudok menteni tételt, mert szürke marad a mentés lehetőség.

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    declined  ·  2 comments  ·  iPhone  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  9. Sziasztok. IOS 9-en nem lehet regisztrálni és bejelentkezni.

Sziasztok. IOS 9-én nem jelenik meg a regisztráció és a bejelentkezés. Fontos lenne.

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    0 comments  ·  iPhone  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  10. Ismetlodo kategoriak nem jelennek meg uj tetel felvitelekor

A webes feluleten kategoria szerkesztesenel megjelennek kategoriak "ismetlodo" tipussal. Ezeket uj tetel felvitelekor nem lehet kivalasztani, androidos verzional meg sem jelennek a kategoria szerkesztoben.

3 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  11. Facebook regisztráció nem működik, ha...

Elfelejtettem a jelszavamat, ami az email-es regisztrációmhoz tartozott és szerettem volna egy új accountot létrehozni a facebookommal, de sajnos nem tudtam, mert az adott email cím már létezik. Gondolom az emalt használjátok kulcsnak az adatbázisban. Viszont ilyen esetben engedhetne belépni a facebookkal is, mert azzal azonosítom magam (nem?).

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  12. biztonsági mentés ÍGY NEM JÓ!

Nagyon megtetszett az alkalmazás, DE:
    BE van állítva a dropbox mentés. A szöveg "HA a visszaállítás funkció használata nélkül kapcsolod be a biztonsági mentést, akkor a régebbi adatok elvesznek és a Koinban tárolt jelenlegi adatok kerülnek mentésre" FÉLREVEZETŐ!
    Ugyanis épp emiatt nyomtam meg a Visszaállítás gombot, s valószínűleg a visszaállítás még azelőtt megtörtént, hogy a mentés lezajlott volna.
    A lényeg: eltűnt több, mint egy hét bejegyzése!!! S ezt már nem tudom pótolni! :-(
    Szóval valami egyértelműbb szöveg kellene az alkalmazásba, és jobb biztonsági mentés funkció, mert ez így egyáltalán NEM BIZTONSÁGOS!

10 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  13. szinkronizálás

Google-al való szinkronizálás szerintem biztonságosabb és müködő képesebb lenne, mint a dropbox, és csak emiatt a program miatt nem szeretnék dropbox fiókot létrehozni. Az exportálható táblázat pedig átláthatatlan :(

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    declined  ·  0 comments  ·  Android  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  14. Külföldi

Van egy Malajziában vásárolt Samsung Galaxy Note telefonom, gyárilag angol nyelvre van állítva, Magyarországon használom már 2 éve, magyar beállításokkal, T-Mobile-os SIM kártyával. A Google Play szerint erre a telefonra mégsem telepíthető az alkalmazás, mert "Nem engedélyezett az országomban." (http://screencast.com/t/aPqbM64Mvig) Gondolom, ti tudjátok beállítani az app Google Play beállításainál, hogy mely országokba telepíthető. Szerintem nincs értelme ilyen szűrést beállítanotok, mert a külföldi telefonokra nem lehet így telepíteni, és nem mindenki fog ilyen hosszan írni nektek a hibáról, hanem csak szó nélkül keresnek egy másik appot. Remélem, segítettem, az esetleges megoldási javaslatokat pedig előre is köszönöm :)

4 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    0 comments  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →

Szia,

az alkalmazás csak magyar nyelven érhető el, emiatt ha más országokban is elérhetővé tennénk, akkor tömegesen kapnánk a negatív értékeléseket.
    Amennyiben a Google Play-ben magyarországi területi beállításokat adsz meg, úgy az alkalmazás számodra is elérhetővé válik.

15. ország

Az írja ki, hogy nem telepíthető az ön országában (Magyarországon vagyok)! :( Miért nem engedi a telepítést??

4 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  16. 1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    declined  ·  0 comments  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  17. 7 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  18. Nem kompatibilis samsung galaxy s4-el (GT-I9505)

SZiasztok. A play sajnos meg mindig azt mondja, hogy nem kompatibilis

2 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    1 comment  ·  Android  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  19. 9 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    declined  ·  1 comment  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  20. Ha egy kiadásnak két cimkét adok, akkor amikor az Áttekintő részben a kategóriájára kattintok akkor kétszer jelzi ki.

A hibát az okozhatja, hogy minden Expense tábla beli elemhez az Expense_tag táblában le van tárolva a címkéje, ez így normal forma 4 -es, vagyis helyes. Ha a Expense táblához simán kapcsolom a expense_tag táblát, hogy kijelezem a cimkéket, akkor ahány cimkéje van az expense_tag táblában az adott tételnek annyiszor fog megjelenni. Javasolom a group_concat függvény használatát. Példaként az általam írt sql:

select c1.name,T1.kategoriak,cast (e1.amount/100 as real) as osszeg,
    datetime(substr(e1.date,1,10),'unixepoch','+2 hour') from Expense E1
    left join Category c1
    on e1.category = c1.category_id
    left join
    (select E1.expense_id as expenseid,group_concat(T1.name) as kategoriak from Expense_Tag E1
    left join Tag T1
    on E1.tag_id =…

4 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  • Don't see your idea?

Hibák