Hibák

1. Tobb hiba

Hello!

Nagyon nagyon szeretnek egy jol mukodo, itthon is hasznalhato expense tracking appot hasznalni es nagyon szeretnem ha a koin jol mukodne, de sok hibat eszlelek:

- Nem tudom szerkeszteni a kategoriakat, igy minden tetel kartyas fizetes - ez nem tul hasznos. Hogyan lehet ezen segiteni?
    - Es azt sem ertem, mi a kulonbseg a cimke es a kategoria kozott.

Automatikusan szinkronizalt magnet szamlaval hasznalom az alkalmazast.

- nem mukodik a touch ID azonositas onmagaban, csak ha a jelkod is aktivalva van
    - visszamenoleg nem tud szinkronizalni adatokat, igy most a havi kimutatasom negativ, mert Csak az elmult napok kolteseit…

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Sign in with: Facebook Google
    Signed in as (Sign out)
    You have left! (?) (thinking…)
    declined  ·  0 comments  ·  iPhone  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  2. Történet

Régen 3-4 éve használtam az appot, letöröltem. Most újra letöltöttem, beléptem, de nem látom a régi adataimat. Vissza kaphatnám őket?
    Köszi, szalay.attila

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    0 comments  ·  iPhone  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  3. Nem lehet az App-ba belépni

iPhone 5C telefonon nem tudok az app-ba belépni, mióta pc-n is vettem fel költségeket.

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)

Nem értjük a problémát, amennyiben a webes felületen minden adat megtalálható, úgy nyugodtan beléphetsz, minden adatod le fog töltődni az eszközödre a belépést követően. Amennyiben nem szinkronizáltad az adatokat, úgy lépj vissza korábbi fiókodba, ami a felugró ablakban is látható, majd szinkronizáld azokat.

4. Hibás (duplikált) áttöltés

Áttöltött Magnet számláról egy tételt (automatikus/jóváhagyott SimplePay terhelés) duplikáltan.

Korábban nem vettem észre hasonlót, viszont biztosan nem volt két darab 2080 Ft-os terhelésem az elmúlt napokban. Mellékelem a netbankból a február 25-28 közötti számlatranzakciókat.

Az első (általam) közlekedésbe kategorizált terhelés kártyás fizetésként jött át, amit 26-án terheltek a kártyára. A második úgy tűnik, mintha átutalás lenne, de megkapta az Apránként megtakarítási programban használt POS üzenetet (képtelenség az Apránként Programban 2080 Ft-ot terhelni).

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  5. Jelkódot kér, nem tudom használni

Az utóbbi frissítés óta nem tudom használni az alakalmazást, mert jelkódot kér indításkor.

3 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  6. Email Excel exportnál azt írja ki, hogy nincs email beállítva.

Hiába exportálom, email exportnál azt írja ki, hogy nincs email beállítva. Pedig eleve gmail-el használom. Az iTunes exportot pedig nem látja az iTunes-ban. :(

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  7. Névjegy-be nem tudok belépni

Beállítások legalján található menüpontra gondolok.

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    1 comment  ·  iPhone  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  8. Verzió 2.3.7 után nem lehet bejelentkezni a telefonról.

A 2018.07.03-án kiadott 2.3.7-as verzió után nem lehet belépni a telefonról. Nem működik egyik belépési forma sem, pedig mind a FB, mind a Google+ engedélyezve van. Az app törlése és újratelepítése, telefon újraindítása után sem oldódik a meg a probléma. iOS 10.2 iPhone 6S

Kéri a bejelentkezést, majd marad a képernyő, hibajelzés nincs."Elfelejtett jelszó" kérésre nem történik semmi. Webes felületen is gond nélkül be tudok lépni.

3 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    declined  ·  1 comment  ·  iPhone  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  9. ios app frissítéskor, minden bevitt adat törlődött.

Ma frissítettem az alkalmazást. Erre, minden eddig bevitt fizetés és bevétel törlődött. Teljesen üres lett. :-(
    Van megoldás?

3 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  10. Mobilinternet

Sziasztok.
    Többször előfordult mostanában, hogy ha nem Wifin vagyok, akkor azt írja, hogy nincs internetkapcsolat. A mobilinternettel minden rendben, máshol, például itt az oldalon is működik.

4 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  11. Adatelveszés

Amióta van ez a frissítés, a szinkronizálási lehetőség, eltűntek az eddig berögzített adataim.Régóta használom, sok infóm volt benne. Mit lehetne tenni, hogy újra benne legyenek ? ( Be sem tudom újra rögzíteni mert már sok nyugtám nincs meg :( )

16 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    5 comments  ·  iPhone  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →

Ennek az lehet az oka, hogy készülékeden offline módban használtad az alkalmazást, emiatt a szinkronizáció nem történik meg.

Ez sajnos nem stabilitási kérdés. Kijelentkezett állapotban vagy offline módban nincs lehetőség az adatok szinkronizálására.

A teljes újraszinkronizálás funkciót javítottuk, így ahol a weben megtalálhatóak az adatok, ott az adatok letöltése sikeres lesz.

Kérlek ügyelj arra, hogy az adataid mindig szinkronizálva legyenek. Ezt az alkalmazás a tranzakciók mellett megjelenő piktogramokkal jelzi.

12. Nem lehet facebbok fiókkal bejelentkezni

Még először beléptem az alkalmazásba, de amint rá kattintottam az áttekintőre, már a bejelentkezés oldal jött csak be. Be akartam jelentkezni a facebook fiókkal, amire azt írta, hogy már ez a felhasználó megerősítette, le ok-koltam, amire azt írta, hogy hiba, ezzel a felhasználóval nem lehet bejelentkezni. Miért nem? Nagyon fontos adatok vannak benne ami a vállalkozáshoz kell és nem akarom elveszíteni őket.

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  13. Sziasztok!

Nem tudok menteni tételt, mert szürke marad a mentés lehetőség.

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    declined  ·  2 comments  ·  iPhone  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  14. Sziasztok. IOS 9-en nem lehet regisztrálni és bejelentkezni.

Sziasztok. IOS 9-én nem jelenik meg a regisztráció és a bejelentkezés. Fontos lenne.

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  15. Apple storeban nincs

Apple appre kattintva nem hozza fel a letöltési lehetőséget, Apple storeban keresve nem találom az appot. Usaban elek, lehet ezert?

0 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  • Don't see your idea?

Hibák

Categories

Feedback and Knowledge Base