Hibák

Milyen problémát találtál?

Már felhasználta az összes szavazatát, ezért nem tud több ötletre szavazni. De kereshet és hozzászólhat a jelenlegi elképzelésekhez.

Két módja van, hogy minél több szavazatot szerezzen:

• Ha egy admin lezár egy ötlet, amit szavazott akkor kap visszakapja az arra leadott szavazatait.
  • Eltávolíthatja a szavazatait egy még nyitott ötletről.
  • Ha látni ötletek már szavaztak, válassza ki a "My visszacsatolás" Szűrő és válassza a "My nyitott ötletek".
(Gondolkodom…)

Adja meg az ötletét, és megkeressük, hátha valaki már javasolta azt.

Ha egy hasonló ötlet már létezik, akkor támogatni, és ismertessék álláspontjukat.

Ha ez nem létezik, beírhatod ötlet, hogy mások támogatják.

Adja meg az ötletét, és megkeressük, hátha valaki már javasolta azt.

1. Duplikált kártyás fizetések

Magnet bankos szinkronizáció esetén bizonyos tételeket (nekem úgy tűnik, hogy a zárolásos kártyás fizetéseket) duplikál.

4 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    vagy jelentkezzen be mint
    • facebook
    • google
    Elfogadom a terms of service
    Belépve mint (Kilépés)
    szavazata maradt! (?) (Gondolkodom…)
    1 megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  2. Ismétlődő kiadásokkal kapcsolatos problémák

Az ismétlődő kiadásokkal kapcsolatban van egy fejlesztési javaslatom, valamint egy hibát is találtam szintén ezzel kapcsolatban.

Diákhitel törlesztéshez használom pár hónapja az ismétlődő kiadás kategóriát, előtte azonban a Közművek kategóriába vittem fel ezeket a kiadásokat. Mindkét esetben a "DH" címkével láttam el ezeket a kiadásokat.

Hogy átláthatóbb legyen számomra megpróbáltam a régebben felvitt egyszeri kiadásokat újra felvinni, visszamenőleg de ezúttal már ismétlődőként. Mivel nem rendszeres volt ez a kiadás gondoltam úgy oldom meg, hogy onnantól ahol már nem volt ténylegesen ilyen kiadásom ott "Törlés innentől"-re kattintok.
    Ezzel azt szerettem volna elérni hogy a régebbi rendszertelen "DH" címkéjű kiadásaim is bekerüljenek…

2 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    5 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  3. Mobil appban kétszer számolja ugyanazt az ismétlődő tételt

Ez történt:
    - van egy ismétlődő bevétel tételem (fizu, 100e)
    - valamikor a múltban módosítottam az összegét (módosítás innen, 110e)
    - tegnap elromlott a telefonom (kuka), az új telefonon beléptem a fiókomba
    - mindent szépen beszinkronizált, csak egy hiba van:
    - a mobil appban összeadja, mintha ez két ismétlődő tétel lenne, mutatja is a két tételt: fizu 100e és fizu 110e
    - a havi összesítőnél összeadja (210e-t mutat)
    - az ismétlődő tételeknél mindkettőt listára, de bármelyikre kattintok szerkeszteni, a jót hozza be (110e)
    - a webes felületen nyoma sincs ennek, ott minden tökéletes

1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  4. Magnetbanktól áthozott tétel törlésére nincs lehetőség

Készpénzfelvétel esetén is elkönyveli az app kártyás fizetésnek a tételt, de nem szeretném azt még lekönyvelni, hisz az nem kiadás (még nem költöttem el..) -> törlésre viszont nincs lehetőség

4 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  5. Az aplikáció és a web egyenleg más

December 31-ig a webes és az app tökéletes öszhangban volt. Jelenleg nem látom a weben az állandó bevételeket és az egyenleg is teljesen más. Megoldás?

1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  6. Hibás bevétel, kiadás összeg telefonon

Az egyenleg fülnél a költségvetésre kattintva előjönnek a havi egyenlegek. Itt bármelyik hónapra kattintva megmutatja az adott havi bevételt, illetve kiadást.
    Most vettem észre, hogy ezekben az összegekben nem szerepelnek a rendszeres bevételek, illetve kiadások, ezért hibás számokat mutat az adott hónapban, és az egyenlegek is hibásak!
    Jó lenne, ha ezt a hibát javítanák, mert egyébként nagyon hasznos ez a funkció.
    Üdv:
    Bella Sándor

1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  Android  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  7. Kategóriák duplikálva, mobilos app egyenleg hiba..

Mobilos appnál az összes kategória duplikálva van, amikor hozzáadnám az új tételeket.. Gondolom ebből következik a másik hiba is, 2016 februártól visszamenőleg az összes tételemet duplikálja a riportokban..

De a legfőbb problémám: mobilos alkalmazást megnyitottam, újra kérte a bejelentkezési adatokat, majd újra belépve kb. 600.000 ft-al más az egyenlegem, mint kéne.. A tételek duplikálása miatt nem is tudom hatékonyan visszakeresni, illetve 4 évnyi adatot nem fogok egyesével átnézni.. Nem először fordul elő ez a hiba, ha nem oldódik meg a probléma, inkább törölni fogom az app-ot, mert ez így használhatatlan.. :( még jó, hogy tartok egy backup excelt róla, így…

3 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  iPhone  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  • Nem látja az ötletét?

Hibák

Visszajelzés és Tudásbázis