Fejlesztési ötletek

1. 2019/06/07: hova tűnt az export funkció? hogyan lehet tranzakciókat csv-be vagy excelbe exportálni?

2019/06/07: hova tűnt az export funkció? hogyan lehet tranzakciókat csv-be vagy excelbe exportálni?
    a régi felületen volt ilyen, és vagy vak vagyok vagy az újból eltűnt.

13 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Sign in with: Facebook Google
    Signed in as (Sign out)
    You have left! (?) (thinking…)
    5 comments  ·  új funkció  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  2. Költések napi és címkék havi összegzése

A napi költségek és bevételek külön összegzése. Ez az új app-ben nincs meg, pedig nagyon hasznos volt.

A címkék havi összegzése sincs meg az új app-ben. Pl.: a közlekedés kategóriában tudtam, hogy mennyit utaztam egy hónapban összesen vonattal vagy mennyit költöttem az élelmiszeren belül kenyérre.

21 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    0 comments  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  3. Bevételi riport

Hali! Nagyon jó az új design és a funkciók. Szükség lenne riportra a bevételi kategóriákból is.

19 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    0 comments  ·  új funkció  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  4. Megosztás

A családban több hónapja használjuk az alkalmazást. Sajnos minden kiadást, bevételt mindenkinél egy személynek kell jegyzetelni. Egyszerűbb lenne, ha közös használat alatt többen kezelnénk ugyanazt a fiókot, fiók tartalmát.

4 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  5. Kevesebb dizájn, több funkció kéne

Nem értem, hogy miért kellett mindent alárendelni a dizájnnak. Lehet, hogy én vagyok túl öreg már ehhez, de a korábbi kinézet sokkal intuitívabb volt, pedig nem vagyok egy technológiai analfabéta. Az asztali böngésző módban is lehetett nézni az összesítéseket, heti/havi/napi bontásban, kategóriánként összesítve, le lehetett tölteni rendesen (most azt se tudom, hogy lehet-e, mert SEMMIT nem találok). Az az érzésem, hogy hiába vezetem szépen a kis kiadásaimat, amikor elemezni szeretném a hosszabb intervallumokat, akkor semmi olyan funkció nem elérhető, ami lehetővé tenné ezt.
    Ha konkrét javaslat kell, akkor itt van: hozzátok vissza légyszi az összes olyan funkciót, ami elérhető volt…

3 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    0 comments  ·  Platform  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  6. 2019/07: eltűnt az éves összesítés lehetőség, jó lenne ha visszakerülne.

Éves összesítés megszűnt, jó lenne látni kategóriánként az éves összesítést.

5 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  7. Leggyakoribb bankokkal való számlaösszekapcsolás(OTP,Raiffeisen,K&H stb)

Úgy gondolom az alkalmazást használó emberek többsége inkább régóta fennálló bankoknál vezetik a számlájukat,ezért gondolom azt hogy az interneten világában nem okozhat problémát az összekapcsolás,a számlák szinte már csak internet hozzáféréssel jönnek a piacra

83 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    3 comments  ·  új funkció  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  8. Privatizálás..

Az alkalmazáson belül felül nagy számokkal kiírt össz egyenleg elrejtése vagy bármilyen módú priváttá tétele ugyanis jelen beállításokkal boldog boldogtalan aki mellettem tartózkodik láthatja az egyenleget.

4 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  9. Ismétlődő tranzakciók rugalmasabb módosítása

Hasznos lenne, ha a meglévő, ismétlődő tranzakciókat módosítani lehetne, sokkal rugalmasabban.
    Például a közös költség 2 éven át X Ft, de augusztustól X+Y Ft. Nem szeretném módosítani visszamenőleg az összeset, viszont ha kitörlöm a meglévőt, akkor az összes korábbi tranzakció törlésre kerül. Ugyan ez a helyzet közműnél, fizetésnél.

Lényegében: ismétlődő tranzakciók módosítása úgy, hogy törlés esetén lehessen törölni pl. a mostanit és minden soron következőt, viszont módosítani is lehessen pl. az utolsót és minden soron következőt.

3 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  10. Uj koin kiadas reszletező

Ios koin appban a kovetkezo honapra irt tetelek nem latszanak, kerem javitsak

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    0 comments  ·  Platform  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  11. 6 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  12. Jövőbeli kiadások vezetése

Az előző verziókban meg tudtam nézni a következő hónapokra tervezett kiadásaim listáját is, módosítani azokat vagy törölni. Frissítés óta csak az aktuális nappal bezárólag látom a bevitt adatokat. Kérném vissza ezt a funkciót .

4 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  13. kiürítés

Jó 15-18 napja használom a Koint. Bevittem pár tételt, nem sokat, de ahhoz sokat, hogy egyesével törölgessem a tételeket. A tömeges törlésre, vagy módosításra azért lenne szűkség (szerintem), mert így könnyebb lenne átcímkézni, vagy átkategorizálni a tételeket. Aki elöször elkezdi használni az tutira javítana pár hét múlva a saját kategóriáin, címkéin. Ezt is meg kell tanulni :-) Szóval szerintem jó ötlet lenne a tömeges módosítás vagy törlés.

5 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  14. Pénzügyi tervező

Jó lenne, ha lenne egy felület, ahol pénzügyi tervet tudok készíteni a várható kiadásaimról.
    Elég lenne akár egy az alkalmazásba beillesztett jegyzetlap is, bár valami igényesebb nyilván jobban illene az applikációhoz.:)

20 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    1 comment  ·  új funkció  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  15. Rendszeres megtakarítás átvezetésként könyvelése

Az új számlák hozzáadásával lett egy új főfunkció is, az átvezetés. Mivel most már bármennyi számlát képes vagyok felvinni, ezért úgy szeretném használni az alkalmazást, hogy a megtakarítási számláim is látszódjanak benne. Ezekre a számlákra általában havonta fix összeget vezetek át. (Pl. LTP) Viszont jelenleg sajnos nem tudom beállítani átvezetés funkció esetében a rendszerességet. Örülnék, ha ez működne.

3 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  16. Több kategória lehetőség, ikonok, bolt logók..

Mi a párommal nagyon szeretjük részletesen vezetni, hogy hol milyen boltban mire költöttünk, csak sajnos a kategóriák limitje nem nagyon engedi ezt meg nekünk, hogy sok boltot leírhassunk. Nagyon jó lenne szerintünk, hogyha esetleg meglehetne adni a boltok neveit, hogy hol vásároltunk. Vagy ott lenne a logója. Kategóriáknál pl egy csomó bolthoz nem illő ikonra vagyunk kényszerülve, hogy az legyen az ikonja a boltoknak, mert nincs más lehetőség. Jó lenne az is, ha az OTP Bank-al is összelehetne szinkronizálni majd a jövőben.

38 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  17. Naptári hónaptól eltérő időszak

az egyetlen problemam az, hogy nem lehet a naptari honaptol eltero honappal szamolni vele. mivel mindig tizediken kapok fizut, tok jo lenne, ha elsejen nem nullazodna az addigi koltesem, mert igy torzul a kep...

32 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  18. Befektetésre elköltött pénz feltüntetése opció!

Amennyiben befektetésre költöm a pénzt azt most csak kiadásnak tudom feltütetni, valójában ez az összeg elkülönitve továbbra is rendelkezésre áll, de nem hozzáférhető

62 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  19. Jelkód megadása

Most frissitettem a 365-ős verzióra, és az elindulás után jelkódot kér a program. Nem emlékszem, hogy beállítottam volna. Mit csináljak?

3 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  20. Az ATM-pénzfelvétel nem kiadás - lehessen törölni a kiadások közül

Magnetes szinkronizálás során a pénzfelvétel is kiadásként jelenik meg - az app részéről értelemszerűen, mivel minden tranzakciót szinkronizál, így ezt is. Viszont zavaró, hogy nem tudom törölni az appból, hiszen minden alkalommal olyan kiadást dokumentál így, ami nem is kiadás.

Szerintem szuper lenne, ha

a) a Koin felismerné a szinkron során, hogy melyik a pénzfelvétel és azt nem vinné át az appba, vagy ha ez túl nagy falat, akkor

b) mi mondhatnánk meg, mit szeretnénk megtartani a szinkronizált adatokból (jelenleg nem lehet őket törölni, csak módosítani).

16 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    3 comments  ·  új funkció  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
← Previous 1 3 4 5 6 7
  • Don't see your idea?

Fejlesztési ötletek

Categories