Fejlesztési ötletek

Mitől lenne jobb az alkalmazás?

Már felhasználta az összes szavazatát, ezért nem tud több ötletre szavazni. De kereshet és hozzászólhat a jelenlegi elképzelésekhez.

Két módja van, hogy minél több szavazatot szerezzen:

• Ha egy admin lezár egy ötlet, amit szavazott akkor kap visszakapja az arra leadott szavazatait.
  • Eltávolíthatja a szavazatait egy még nyitott ötletről.
  • Ha látni ötletek már szavaztak, válassza ki a "My visszacsatolás" Szűrő és válassza a "My nyitott ötletek".
(Gondolkodom…)

Adja meg az ötletét, és megkeressük, hátha valaki már javasolta azt.

Ha egy hasonló ötlet már létezik, akkor támogatni, és ismertessék álláspontjukat.

Ha ez nem létezik, beírhatod ötlet, hogy mások támogatják.

Adja meg az ötletét, és megkeressük, hátha valaki már javasolta azt.

1. Naptári hónaptól eltérő időszak

az egyetlen problemam az, hogy nem lehet a naptari honaptol eltero honappal szamolni vele. mivel mindig tizediken kapok fizut, tok jo lenne, ha elsejen nem nullazodna az addigi koltesem, mert igy torzul a kep...

4 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    vagy jelentkezzen be mint
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    szavazata maradt! (?) (Gondolkodom…)
    0 darab megjegyzés  ·  új funkció  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  2. Az ATM-pénzfelvétel nem kiadás - lehessen törölni a kiadások közül

Magnetes szinkronizálás során a pénzfelvétel is kiadásként jelenik meg - az app részéről értelemszerűen, mivel minden tranzakciót szinkronizál, így ezt is. Viszont zavaró, hogy nem tudom törölni az appból, hiszen minden alkalommal olyan kiadást dokumentál így, ami nem is kiadás.

Szerintem szuper lenne, ha

a) a Koin felismerné a szinkron során, hogy melyik a pénzfelvétel és azt nem vinné át az appba, vagy ha ez túl nagy falat, akkor

b) mi mondhatnánk meg, mit szeretnénk megtartani a szinkronizált adatokból (jelenleg nem lehet őket törölni, csak módosítani).

6 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  új funkció  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  3. Összeadás

Sziasztok!

Sokat segítene és gyorsítana az egyes tételek bevitelén, ha lenne összeadás gomb. Nem kellene fejben összeadni az összetartozó tételeket, hanem az értékek bevitele során lenne rá lehetőség. Egyébként szuper a szoftver.

11 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  4. Látszódjon az egyes tételek pontos felviteli ideje

Az egyes tételeknél látszódjon, hogy pontosan mikor vittem be. Sokszor utólag töltöm fel a különböző tételeket, hiányok tisztázásánál nagy segítség lenne.

1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  Platform  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  5. Riport lehetőségek bővítése

Szeretném, ha a riport funkcióban "szűrés címkére" esetén nem csak a kiadásokat, hanem az adott időszak bevételeit is mutatná a program, ezzel egy egyenleget számolva az oszlop alján. Próbáltam exportálva külön elvégezni, de ekkor csak időintervallumra szűrt nem pedig címkére. Én céges kiadás/bevétel kezelésre használom, és projektfigyelésre így sajnos nem igazán alkalmas..

7 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  Platform  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  6. Értékmegadás

A kategóriáknak lehessen beállítani értéket. pl: háztartásra 100000 ft van megszabva a hónapban. így szembetűnőbb menyit költöttem és mennyit "lehet még".

5 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  7. Újrakezdés

Jó lenne, ha nullázni tudnám és újrakezdeni az egészet. Vagy, hogy mondjuk szeptember előttől visszamenőleg törölje a korábbiakat.

3 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  8. Tag-ek ajánlása

Amikor egy kategóriát kiválasztottam és hozzárendelek egy tag-et, tudhatná, hogy melyik kategóriához melyik tag-eket szoktam leggyakrabban hozzárendelni és nem csak azt, hogy általában melyikeket használom a leggyakrabban.

4 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  9. Befektetésre elköltött pénz feltüntetése opció!

Amennyiben befektetésre költöm a pénzt azt most csak kiadásnak tudom feltütetni, valójában ez az összeg elkülönitve továbbra is rendelkezésre áll, de nem hozzáférhető

13 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  10. Rendszeres kategóriák - megtakarítás, családtámogatás

Két kategória hiányzik a rendszeres kategóriákból:
    1. Bevételeknél a "családtámogatás" (pl. CSED, GYED, GYES, Családi pótlék, stb.) - a nyugdíj mellett erre is szükség lenne, főleg mivel az app (egyik) célja a kiadások követése, ami gyerek mellett főleg fontossá válik.
    2. Kiadásoknál a "megtakarítás" (pl. megtakarítási/befektetési számlára utalás, önkéntes/magánnyugdíjpénztár). Ebböl lehet több is egy hónapban, és zavaró, ha minden az egyébbe megy - alapvetően ezek nem tipikus kiadások, de csak így lehet őket megjeleníteni.
    Köszönöm!

5 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    0 darab megjegyzés  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  11. MagNet bankból korábbi tranzakciók

Az összekapcsoláskor nem kerülnek át a korábbi tételek a koinba, pedig jó lenne.

9 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  12. Költési plafon kategóriánként

Jó ötletnek tartanám, ha lenne lehetőség egy költési plafont megadni kategóriánként. Szeretném 5 különböző részre osztani a jövedelmemet és ezt felvezetni a Koin alkalmazásban, illetve úgy beállítani a költéseket, hogy kategóriánként legyen egy plafon, amennyinél többet nem költhetek. Ez lehetne egyfajta tervezési lehetőség is, hiszen megadhatnám, hogy a költési plafonom a szórakozáson belül x összeg és a rendszer mutatná, hol tartok éppen, mennyit költöttem, mi az az összeg, amit még költhetek, illetve ha túlléptem, ezt is mutatná. Nem tudom, mennyire nehéz lenne megvalósítani, de nekem nagyon hasznos lenne és úgy gondolom, más is használja ezt a módszert. :)

2 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  13. Tisztelt Fejlesztők! Csoportos beszedésd

Tisztelt Fejlesztők!
    Jó az app, jó a Magnet Bank kapcsolat ötlete. Csak cimkézni kell a kiadásokat.
    Akik nem Magnet ügyfelek, azoknak a csoportos beszedések kezelése szerintem csak manuálisan megy, pedig sok esetben előre látható, Úgynevezett sorba álló tétel.....
    Áramszámla, víz, stb. A telefon már nem....
    Viszont a fejlesztése nagy munka lenne?

Tisztelettel
    Pigniczki András

1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  14. Leírás a tételeknél

Veszek pár dolgot az auchanban:
    - koinban akkor ez egy darab tétel lesz ami annyi hogy vásárlás az auchanban.
    - jó lenne ha tag-eken kívül tudnék ehhez a tételhez valami leírást csatolni ahova begépelem hogy banán, csoki, sampon wd40
    - tudnék csatolni képet esetleg
    (- vagy iszonyat menő lenne ha blokkon szereplő tételek megjelennének itt is, de tudom ez a jelenlegi infrastruktúrával nem lehetséges)

Köszönöm! :)

18 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    1 megjegyzés  ·  új funkció  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  15. Több fotó csatolása?

Több oldalas számla csatolása mellekletként.

1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  16. Magnet bank összekapcsolás, de lehetne többi bankkal is.

Tetszik a magnet bankos dolog. Kérem, hogy a Gránit Bankkal is egyeztessetek össze, sőt, szívesen látnám a többi bankot a listában.

9 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  17. készpénz vs. banki adatok

A Magnettől behúzott adatok között szerepel a készpénzfelvétel, autómatikusan mint "kártyás fizetés". Ezt nyilván kp-ban költöm el, tehát jó lenne tudni ezt valahogy szétdobni. Ha a kp felvétel mellett beírom a kp költést is, akkor olyan, mintha duplán költöttem volna el.

21 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
    2 darab megjegyzés  ·  új funkció  ·  Ötlet megjelölése helytelenként…  ·  Adminisztrátor →
  18. Kiadás bevitele utólag adott napra

Nagyon fárasztó adott esetben utólag bevinni a kiadásokat, ha folyton vissza kell lapoznom, nem tudok napra keresni és adott napon kiadás beszerkeszteni.

1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  19. Szinkronizációs kérdés és sárga felkiáltójel

Most kezdtük használni a Koin-t (2xAdroid + WEB), és az Android felületen egyes tételeknél sárga felkiáltójel szerepel. Ezek olyan tételek, amit berögzítettem az egyik eszközön, majd egy másikon módosítottam. Mit jelent ez a felkiáltójel, és van-e tennivalóm vele?
    Emellett a két telefonon az App nem ugyanazt az adatot mutatja (néhány tétel másik hónapban jelenik meg: egyébként pont ezek lettek módosítva)
    A Web-en az utolsó állapot látszik, ami megegyezik a valóssal (és ami mellett a felkiáltójel van)
    Bizonyára a szinkronizálás logikáját nem értem, de nem találtam megoldást a problémára.
    Köszönöm a segítségüket!

1 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
  20. Bizonyos kategóriák figyelmen kívül hagyása

A lekötött betéteim hónapfordulónál megjelennek bevételként, majd kiadásként az automatikus újrakötés miatt, illetve a nem tőkésített kamat újból megjelenik bevételként. Hasznos lenne, ha az első kettőt (az első megjelenést, mint bevétel, majd kiadás) figyelmen kívül lehetne hagyni pl. a kiadások összetételénél, mert ez nem igazi pénzmozgás, csupán virtuális, viszont megborítja a százalékos arányokat, valamint a bevételi és kiadási oldalt.

4 szavazat
    szavazat
    Belépés
    Ellenőrizze!
    (pillanat ...)
    Reset
    • facebook
    • google
    Belépve mint (Kilépés)
← Előző 1 3 4 5 6
  • Nem látja az ötletét?

Fejlesztési ötletek

Visszajelzés és Tudásbázis