Fejlesztési ötletek

1. Kevesebb dizájn, több funkció kéne

Nem értem, hogy miért kellett mindent alárendelni a dizájnnak. Lehet, hogy én vagyok túl öreg már ehhez, de a korábbi kinézet sokkal intuitívabb volt, pedig nem vagyok egy technológiai analfabéta. Az asztali böngésző módban is lehetett nézni az összesítéseket, heti/havi/napi bontásban, kategóriánként összesítve, le lehetett tölteni rendesen (most azt se tudom, hogy lehet-e, mert SEMMIT nem találok). Az az érzésem, hogy hiába vezetem szépen a kis kiadásaimat, amikor elemezni szeretném a hosszabb intervallumokat, akkor semmi olyan funkció nem elérhető, ami lehetővé tenné ezt.
    Ha konkrét javaslat kell, akkor itt van: hozzátok vissza légyszi az összes olyan funkciót, ami elérhető volt…

3 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Sign in with: Facebook Google
    Signed in as (Sign out)
    You have left! (?) (thinking…)
    0 comments  ·  Platform  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  2. Uj koin kiadas reszletező

Ios koin appban a kovetkezo honapra irt tetelek nem latszanak, kerem javitsak

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  3. Riport lehetőségek bővítése

Szeretném, ha a riport funkcióban "szűrés címkére" esetén nem csak a kiadásokat, hanem az adott időszak bevételeit is mutatná a program, ezzel egy egyenleget számolva az oszlop alján. Próbáltam exportálva külön elvégezni, de ekkor csak időintervallumra szűrt nem pedig címkére. Én céges kiadás/bevétel kezelésre használom, és projektfigyelésre így sajnos nem igazán alkalmas..

17 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  4. Látszódjon az egyes tételek pontos felviteli ideje

Az egyes tételeknél látszódjon, hogy pontosan mikor vittem be. Sokszor utólag töltöm fel a különböző tételeket, hiányok tisztázásánál nagy segítség lenne.

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  5. Több fotó csatolása?

Több oldalas számla csatolása mellekletként.

2 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  6. Bővítés

Javasolnék egy szélesebb piktogram választékot, illetve hogy a Kiadás vagy Bevétel rögzítésével az adott tételhez megjegyzést lehessen kötni. Pl: Ajándék / Nagymamának virág.
    Köszönettel,

7 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
    1 comment  ·  Platform  ·  Flag idea as inappropriate…  ·  Admin →
  7. Vízszintes használat

Egy praktikus ötlet: ha elfordítom a telefonom, akkor a felület is forduljon el vízszintesen. A telefonom kijelzője nem működik a jobb felső sarka elromlott és mivel az app nem fordul azzal, ha a telefont forgatom, ezért számomra teljesen használhatatlanná vált,
    Köszi

4 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  8. Címkék kezelése és mérete

1. A régi verzióban a ha a kategóriát kiválasztottuk, utána a címkék között az adott kategóriában leggyakrabban használt elemeket listázzta elől. Ez jó lenne visszaállítani.
    2. A címke listában való kerséskor megkülönbözteti a kis ékezetes és nagy ékezetes betűket (ú nem egyenlő Ú). Ezért emlékezni kell hogy milyen formában lett elemezve.
    3. Címkék mérete túl kicsi. Én iPhone 6 (4.7") kijelzőn használom az alkalmazást, de menetközben az orromig kell emelni a készüléket hogy lássam címkéket a kiválasztásához. Szerintem lehetne még nagyobb valmivel a méretük.

1 vote
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  9. Kördiagram nézet

Kedves Fejlesztő! A kördiagram nézetben hasznos lenne, ha a költségek 100%-a külön fel lenne tüntetve! Köszönettel: Flóri

5 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  10. havi kölcség

Havi állandó költségeket csak Címkével lehet módosítani külön nem, amit meg a kimutatásnél mér nem hoz fel

5 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  11. Kategóriák

A legjobb lenne, ha lehetne rendszereseket is csinálni.

Ha ezt a felhasználói igényt nem szeretnétek teljesíteni, jó lenne helyette az is, ha a kategória az egy darab típus lenne, aminél a felhasználó megadhatja, hogy az nála rendszeres, és/vagy eseti. (Illetve vannak olyxanok is, amik kiadásként éls bevételként is létezhetnek.)

Például van, aki buszra, vonatra bérletet vesz, míg más járművön, vagy más viszonylatban jeggyel utazik.
    A zsebpénz általában egy rendszeres bevétel, de lehet, hogy néha kap a gyerek ráadást. A szülőnek viszont a zsebpénz kiadás, legyen akár rendszeres, akár esetenkénti.
    Tartásdíj (bevételként és kiadásként is szükséges), GYES/GYED, családi pótlék... Vannak, akik…

16 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)
  12. Tablet verzió

iPad és Android tableteken futó verzió fejlesztése.

160 votes
    Vote
    Sign in
    (thinking…)
    Signed in as (Sign out)

Sziasztok!
    Ugyan még egyelőre nincs kifejezetten tabletre optimalizált verzió a Koinból, de a képernyőméreten alapuló korlátozást el fogjuk törölni. Elsősorban HD felbontású telefonokon szeretnénk tesztelni az app-ot. Ha valakinek van kedve részt venni a beta tesztelésben, akkor szeretettel várjuk! Kérjük, hogy a support@koin.hu email címen jelezzétek részvételi szándékotokat.

• Don't see your idea?

Fejlesztési ötletek

Categories

Feedback and Knowledge Base